Diskuze na Novinky.cz po restartu

Novinky.cz spustily ve středu 11.3. svoji novou verzi, která mimo jiné obsahuje dopředu avizovanou změnu, tedy možnost přidávání diskuzních příspěvků toliko šnečí (čti klasickou) poštou ověřeným čtenářům. Ačkoliv si myslím, že je na podrobnější hodnocení po necelých dvou dnech ještě brzy, hned v pátek zhodnotila Lupa.cz nové diskuze jako skvěle fungující, aby přes víkend titulek článku potichu změnila.

Ať už si o Novinkách, potažmo celém Seznamu, můžeme myslet věci různé, jedno jim upřít nelze – na lokálním trhu mají pozici nepsaného leadera, a je jenom otázkou času, kdy se přidají další. Dokonce to může dojít tak daleko, že by se Seznam.cz mohl stát korespondenčně ověřenou OpenID autoritou pro spoustu dalších českých serverů. Tím spíš že se zdá, že záměr vydavatele, který samozřejmě nemusí být v souladu se záměry přispěvatelů do diskuzí, na nových Novinkách prostě vyšel.

Každopádně se na českém internetu testuje ještě jedno alternativní řešení: TN.cz vypnulo diskuze kvůli neslušným a rasistickým příspěvkům.

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <pre> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Images can be added to this post.

Více informací o možnostech formátování

`