Dobrá služba: ePoptávka.cz

Jednou z nejdůležitějších operací, které nás letos čekají, je výměna oken, protože stará už hrozí, že by se taky mohla rozpadnout pod upřenějším pohledem. Dřevo je sice dřevo, ale pořád se jedná o materiál stále pracující a hlavně nikoliv bezúdržbový. Proto jsme se rozhodli pro plast.

Inzerátů firem, vyrábějících plastová okna, je sice plný tisk a i ve schránkách občas nějaký ten leták přistane, samozřejmě včetně webových adres, jenže kdo to má všechno procházet?

Před časem jsem narazil na službu ePoptávka.cz a právě nastal čas ji vyzkoušet. V neděli odpoledne jsem tedy velmi zhruba změřil všechna okna a večer zadal náš požadavek do systému. Sice trvalo do úterního rána, než jej stihli operátoři zpracovat (co by člověk chtěl, za ty peníze), ale téhož dne odpoledne už chodily první nabídky.

Nebudu vás napínat – nabídek došlo nakonec ke dvaceti, v cenovém rozpětí od cca 75 až do 150 tisíc. Zajímavou statistikou by bylo zpracovat, v jakém formátu došly (drtivá většina v generovaném PDF, něco málo v dokumentech MS Office a tuším dva případy jako obrázkový sken v jpg).

Právě dnes jsme odeslali závaznou objednávku a zaplatili zálohu, výsledná cena lehce přes 94 tisíc. Doufejme, že jsme vybrali dobře ...

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <pre> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Images can be added to this post.

Více informací o možnostech formátování

`