Pakárnu si děláme sami

Technika se může pokazit, to se občas stává. Že se k reklamaci postaví servis svérázným způsobem, se může stát taky. Díky internetu není problém takovou nepříjemnost zkusit medializovat.

Netuším, nakolik je místní specialitou, aby se v následné diskuzi zjevila spousta užitečných idiotů s potřebou autorku poučit o tom, jak je blbá, výrobce není charita, tady neplatí tohleto a tamto a vůbec.

Vážení, tenhle přístup se mi vůbec nelíbí, dokonce bych ho nazval kontraproduktivním. Na svoji obhajobu už mají firmy zřízena PR oddělení, od kterých si podobných keců užijeme dosyta :) Zákazník bude vždycky ten, co tahá za kratší konec. Jsme (často za vlastní peníze!) přesvědčováni o výhodách celoevropského trhu, ale běda ti zkoušet nakoupit za kopečkama. Že sis jako prozíravý zákazník přikoupil lepší péči? Nezajímá! Předkládej doklady, které už dávno máme, ale nechce se nám hledat! Výrobce je sice jenom jeden, ale v případě potřeby se schováme za právní subjektivitu lokálních zastoupení. Proč mi to tak silně připomíná státní správu?

Není lepší v tomto případě aspoň držet hubu, když už nehodláme nešťastného kolegu podpořit? Příště může podobná lapálie potkat nás. Notebooky prémiových řad nevyjímaje.

Na závěr dvě pravidla, která kdysi dávno platila:

  1. Zákazník má vždycky pravdu
  2. Když ji nemá, platí bod č. 1

Nechtěli byste v takovém světě žít taky?

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <pre> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Images can be added to this post.

Více informací o možnostech formátování

`