Rath je drahý fackovací trenažér

Facka Miroslava Macka se dočkala svého finančního ocenění, Macek zaplatí za facku Rathovi sto tisíc, rozhodl odvolací soud, jak píše iHeute. Paní soudkyně zřejmě respektuje, že facka Rathovi je zbožím s velmi vysokou poptávkou, a nasadila odpovídající cenu. I přesto se (alespoň v diskuzi) našlo dost jedinců, kteří by těch 100 litrů respektovali a praštili si s chutí taky :)

No, když už Davídek přišel tak snadno ke kulaté sumičce, možná by ji mohl vložit jako základní vklad do fondu k hrazení poplatků u doktora (zbytek by jistě ráda dodala domovská ČSSD), a nerozdávat lidem z cizího.

O případu samozřejmě nezapomněly informovat večerní zprávy na TV Nova. Reportáž byla podbarvena více či méně povedenými sestřihy incidentu, pocházejícími (jak jinak) z YouTube. Nakolik je toto počínání alespoň morálně košer, když Youtube letos řádně zprudí své uživatele aneb sama Nova začala důsledněji probírat archívy Youtube a mazat odtud své pořady, které lze najít i na Nova.cz a Tn.cz (pěkně se škubajících, dodávám já), nechám už na posouzení svému laskavému čtenáři.

UPDATE: Na Mackovu pokutu za pohlavek vznikla sbírka

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <pre> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Images can be added to this post.

Více informací o možnostech formátování

`