Spuštěn internetový šipkový obchod prodarts.cz

Bez nějaké velké pompy jsme dnes, vlastně už včera, vypustili do provozu e-shop prodarts.cz, elektronický obchod se šipkami a šipkovým příslušenstvím, postavený (v tomto okamžiku) na Drupalu 5.16 s nadstavbou pro e-shop Ubercart 5.x-1.7.

Screenshot prodarts.czScreenshot prodarts.cz

Ačkoliv má obchod do ideálního stavu ještě daleko, myslím že to nemusí být až tak na škodu. Určitě i vy znáte nebo nakupujete někde, kde nemají učesanosti věru mnoho, avšak sortiment je unikátní a služby rychlé a perfektní. Příkladem jednoho takového budiž třeba Fichtl krámek.

Přeji tedy prodarts.cz, aby se i on mohl chlubit službami minimálně stejně dobrými.

Jaký hosting?

Dobrý den,
zrovna se snažím o něco podobného a narážím na omezení nas straně hostingů. Zaplatil jsem si hosting u Českého hostingu, ale Übercart nejspíš vyžaduje více paměti pro provoz a administraci, než je mi dáno k dispozici. Jaké parametry má váš hosting pro Drupal+Übercart? A pokud hostujete u někoho, u koho? Můžete doporučit?

Jinak já rozcházím aktuální verze: Drupal 6.13 a Übercart 2.0 rc3

Za jakékoli info předem děkuji.

Sklephosting

No, prodarts jsme pojali jako zkusebni projekt, takze bezi na masine doma ve sklepe za ADSL linkou od CRa (stejne jako tenhle web), memory limit mam nastaveny na 32M.

Ted mam ted rozkonfigurovany shop na stejnych verzich, ktery by mel bezet u c4 ... maji oproti CH o chlup lepsi parametry (memory limit 64 MB bez priplatku), o neco horsi administraci a trosku muze potrapit safe_mode ...

C4

Tak jsem právě sehrál Drupal 6.13 s UC 6.x-2.0-rc3 na C4 a zdá se, že vše běhá jak by mělo. V hlášení stavu sice trošku brblá ImageAPI GD na nízký memory limit (64M), ale problém s tím myslím nebude (na testingu jsem si vystačil s polovinou).

Jediným problémem, na který jsem narazil, byla kolize s .htaccess v adresáři sites/default/files, kdy se hostingu očividně nelíbily některé direktivy a místo obrázků to vracelo chyby 500 ...

Poslat nový komentář

Obsah tohoto pole je soukromý a nebude veřejně zobrazen.
  • Povolené HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <code> <pre> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Images can be added to this post.

Více informací o možnostech formátování

`